Akcesoria

Akcesoria do klimatyzatorów, nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza zwiększają komfort użytkowania sprzętów i gwarantują ich nieprzerwane, skuteczne działanie. Regularna wymiana filtrów to obowiązek. Zanieczyszczone, nie filtrują powietrza w odpowiedni sposób, a tym samym nie można uzyskać zamierzonego efektu: usunięcia bakterii, grzybów, alergenów oraz drobnoustrojów z powietrza.

Mając w swoim domu klimatyzator i oczyszczacz powietrza należy pamiętać o regularnej wymianie filtrów oraz innych eksploatacyjnych części, zgodnie z zaleceniami producenta. Utrzymanie jakości powietrza na najwyższym poziomie jest dzięki temu możliwe.

Najwyższej jakości zestawy filtrów

Skomponowaliśmy wyjątkowe zestawy filtrów dedykowanych do sprzętów dostępnych w ofercie Dream Land. Są to filtry HEPA i węglowe gwarantujące usuwanie z powietrza wszelkich zanieczyszczeń, zarówno drobnych, jak i większych cząsteczek.

Uzupełniając oczyszczacze powietrza dla alergików o dobrej jakości filtry, można uzyskać pewność oddychania świeżym, pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem. Warto do tego dążyć kupując nowoczesny oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Rekomendujemy zestawy filtrów działające niezawodnie przez dłuższy czas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Zadbaj o swój klimatyzator i oczyszczacz powietrza

Urządzenia chłodzące, nawilżające i oczyszczające powietrze muszą być wzbogacone o najwyższej jakości filtry. Bez tego nie są w stanie wyłapywać zanieczyszczeń i dbać o dostarczanie zdrowego powietrza. Urządzenia od Dream Land czyli m.in. nawilżacz powietrza z oczyszczaczem to sprzęty, bez których trudno wyobrazić sobie życie. Dlaczego? Ponieważ dbają o zdrowie, dobre samopoczucie, a także brak występowania reakcji alergicznych. Powietrze w dzisiejszych czasach jest coraz gorsze, ze względu na duże zanieczyszczenie i brak należytej troski o środowisko. Warto przynajmniej we własnym domu zapewnić sobie oddychanie powietrzem pozbawionym czynników szkodliwych. Jeżeli klimatyzator i oczyszczacz powietrza mają działać niezawodnie, skutecznie i precyzyjnie, warto wyposażyć się w zapas filtrów HEPA i węglowych dedykowanych do konkretnego typu posiadanego urządzenia. Zgromadziliśmy obszerną ofertę spełniającą oczekiwania każdego klienta nabywającego w naszym sklepie sprzęt do chłodzenia, nawilżania oraz oczyszczania powietrza.

Akcesoria uzupełniające klimatyzator mobilny, oczyszczacz i nawilżacz powietrza

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów eksploatacyjnych wpływających na skuteczne działanie urządzeń do chłodzenia, nawilżania i oczyszczania powietrza. Kupując zestawy filtrów, można dbać o ich regularną wymianę.