Kurtyny i generatory ozonu

Przygotowaliśmy coś dla fanów funkcjonalności: kurtyny powietrzne i generatory ozonu. Są to urządzenia, których nie może zabraknąć w wielu pomieszczeniach. Wybierając sprzęt od Dream Land, dokonać można fantastycznej inwestycji na długie lata.

Generatory ozonu od Dream Land

Generator ozonu to sprzęt, który skutecznie niweluje bakterie, wirusy i grzyby, a ponadto zapobiega rozwojowi pleśni w pomieszczeniach. Z powietrza eliminowane są wszelkie niepożądane zapachy m.in. dym papierosowy. Sprzęt jest niezastąpiony w trakcie dezynsekcji i deratyzacji.

Kurtyny powietrzne w ofercie Dream Land

Asortyment kurtyn powietrznych uzupełnionych o nagrzewnice elektryczne jest bardzo bogaty. Proponujemy sprzęt, który jest niezawodny w blokowaniu chłodnego powietrza bijącego z zewnątrz. Ogranicza jego przedostawanie się do wnętrz w momencie otwierania drzwi lub bram.

Generator ozonu i kurtyna powietrza to sprzęty niezbędne w wielu pomieszczeniach

Bezproblemowa obsługa oraz prosty montaż sprawiają, że sprzęty od Dream Land (m.in. klimatyzator i oczyszczacz powietrza) działają niezawodnie i skutecznie w wielu pomieszczeniach. Realizują powierzane im zadania z bardzo dużą skutecznością. Stanowią inwestycję na długie lata, niezależnie od pory roku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Generator ozonu i kurtyna powietrzna od Dream Land – lata wydajności i bezproblemowe użytkowanie

Co sprawia, że urządzenia od Dream Land są tak rewelacyjne? Producent przykłada ogromną uwagę do detali, wybiera innowacyjne technologie, które skutecznie radzą sobie z zanieczyszczeniami krążącymi w powietrzu. Natomiast każdy dostępny w ofercie klimatyzator mobilny chłodzi powietrze, a kurtyna powietrzna blokuje dostęp chłodu do wnętrz budynków. Brzmi fantastycznie, prawda?

Stawiając na urządzenia od Dream Land zapewnić można sobie długie lata użytkowania, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków. Wewnątrz pomieszczeń będzie chłodno, ciepło, bez różnego typu zanieczyszczeń.

Wszystkie dostępne w ofercie modele dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Są wyposażone w funkcje uprzyjemniające i ułatwiające użytkowanie. Obok generatorów ozonu i kurtyn powietrznych oferujemy oczyszczacze powietrza dla alergików, klimatyzatory przenośne, a także nawilżacze powietrza.

Poznaj generatory ozonu i kurtyny powietrzne od Dream Land

Wszystkie urządzenia zgromadzone w naszej ofercie mają jedną wspólną cechę: najwyższą jakość zastosowanych komponentów. To ma wpływ na ich wydajność oraz niezawodność w działaniu.