Urządzenia

Katalog oferowanych przez nas produktów

Kurtyny powietrzne i generatory ozonu

Kurtyny powietrzne i generatory ozonu to dwa urządzenia, które służą do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach.

Zasadą działania kurtyn powietrznych jest stworzenie strumienia powietrza pomiędzy dwoma przylegającymi do siebie przestrzeniami. Dzięki temu powstaje swoista bariera, która oddziela dwie strefy powietrzne, a jednocześnie pozwala na swobodne przechodzenie ludzi, zwierząt lub nawet pojazdów. Kurtyny powietrzne chronią wnętrze pomieszczenia przed wpływem niekorzystnych zewnętrznych czynników atmosferycznych oraz zanieczyszczeń.

Z kolei generatory ozonu dezynfekują powietrze, które znajduje się już w pomieszczeniach. Urządzenia te wytwarzają ozon i wypuszczają go do powietrza, aby zneutralizować bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie. Pomagają także eliminować nieprzyjemne zapachy, takie jak dym papierosowy czy zapachy związane z działalnością przemysłową.

Ważne jest, aby korzystać z generatorów ozonu z umiarem i zgodnie z instrukcjami producenta, ponieważ nadmierna ekspozycja na ozon może być szkodliwa dla zdrowia ludzi i zwierząt.

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza pomagają poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach, redukując praktycznie do zera poziom zanieczyszczeń. Usuwają z powietrza pyłki, kurz, roztocza, dym, zapachy czy bakterie. W dzisiejszych czasach, kiedy jakość powietrza w wielu miastach jest bardzo niska, oczyszczacze powietrza stają się coraz popularniejsze wśród osób dbających o zdrowie i dobre samopoczucie.

Oferowane przez nas oczyszczacze powietrza wyposażone są w różne funkcje. Należą do nich min. automatyczne dostosowywanie się do poziomu zanieczyszczeń, tryb nocny, wyświetlacz z informacjami o jakości powietrza itd. Wybierając oczyszczacz powietrza z naszej oferty, dostarczymy urządzenie, które spełni wszelkie oczekiwania i pozwoli cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem.

Klimatyzatory mobilne

Klimatyzatory mobilne dają możliwość poczucia przyjemnego chłodu w pomieszczeniach bez potrzeby instalacji stałego systemu klimatyzacji. Nasze urządzenia są łatwe w obsłudze i nie wymagają montażu. W związku z czym możesz je swobodnie przemieszczać między pomieszczeniami w zależności od potrzeb.

Oferowane przez nas klimatyzatory przenośne posiadają oprócz funkcji chłodzenia szereg opcji dodatkowych. Możemy zaliczyć do nich min. tryb oszczędzania energii, wyświetlacz temperatury, funkcja nawilżania powietrza czy zdalne sterowanie za pomocą pilota. Dodatkowo charakteryzują się cichą pracą, co pozwala na ich użytkowanie nawet w nocy, bez obawy o zakłócenia snu. Kupując klimatyzator mobilny z naszej oferty otrzymasz urządzenie, które spełni wszelkie oczekiwania i pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w upalne dni.

Akcesoria

Urządzenia jakimi są oczyszczacze powietrza by zachować najlepszą wydajność i skuteczność realizowanej pracy potrzebują co określony czas przeglądu oraz wymiany filtrów. W związku z tym, do wszelkich oferowanych przez nas urządzeń sprzedajemy również akcesoria eksploatacyjne. Należą do nich między innymi filtry do oczyszczaczy powietrza, które są niezbędne w procesie usuwania szkodliwych substancji z powietrza. Dostępne są także filtry HEPA, węglowe oraz inne akcesoria eksploatacyjne, które zapewnią czyste powietrze w każdym pomieszczeniu, w którym pracują.