Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Smog, alergeny oraz inne zanieczyszczenia wpływają negatywnie na zdrowie i samopoczucie. W naszej ofercie znajdziesz oczyszczacze powietrza z technologią Dream Land, które znacząco poprawiają jakość życia. Sprawdź możliwości sprzętów, jakie oferujemy.

oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza wyposażone w technologię Dream Land sprawiają, że masz w swoim budynku dostęp do czystego i zdrowego powietrza. Urządzenia charakteryzują się wysoką sprawnością, bezawaryjnym działaniem.

Czym charakteryzują się oczyszczacze powietrza z technologią Dream Land?

Oczyszczacz powietrza skutecznie chroni przed najbardziej szkodliwymi zanieczyszczeniami, ze względu na zastosowanie zaawansowanych filtrów. Jesteś w stanie ze swojego otoczenia wyeliminować zanieczyszczenia smogowe (pyły PM 2,5 i PM 10), drobnoustroje chorobowe, przykre zapachy oraz czynniki alergenne.

Najlepszej jakości oczyszczacze powietrza posiadają wskaźniki zanieczyszczenia powietrza, monitorują stan zabrudzenia filtrów, dlatego dokładnie wiesz, kiedy przychodzi czas na ich wymianę. Atutem urządzeń wyposażonych w technologię Dream Land jest również jonizacja powietrza za sprawą generowania jonów ujemnych. Warto przede wszystkim zdecydować się na przenośny oczyszczacz powietrza, który można ustawić w dowolnym miejscu, gdzie tylko jest aktualnie potrzebny. Proponujemy przede wszystkim urządzenia ultra oszczędne, zużywające bardzo mało energii (klasa A).

Cichy, nowoczesny i elegancko wyglądający oczyszczacz powietrza z jonizatorem to must have, jeżeli chodzi o podstawowe wyposażenie domu oraz biura.

Jaki oczyszczacz powietrza dla alergików wybrać? Sprawdź!

Oczyszczacze powietrza dostępne w naszej ofercie gwarantują wielostopniową filtrację, dzięki zastosowaniu filtracji wstępnej, filtrów HEPA 13, filtrów węgla aktywnego. Ponadto, są wyposażone w lampę UV generującą fale o długości 250-260 nm, która skutecznie zwalcza mikroorganizmy, bakterie i drobnoustroje. Natomiast dzięki jonizacji zyskujesz czyste, rześkie, świeże i pozbawione zanieczyszczeń powietrze.

Niezależnie, który jonizator powietrza z poniższej listy wybierzesz, oczyszczanie powietrza będzie na najwyższym poziomie:

Oczyszczacze powietrza wpływają pozytywnie na zdrowie, dobre samopoczucie, zmniejsza się ryzyko wystąpienia infekcji, a walka z alergią jest znacznie prostsza. Urządzenia dostępne w naszej ofercie spełniają Dyrektywy Europejskie EMC 2014/30/EU, LVD 2014/35/EU oraz posiadają certyfikat CE.